Jau pastatyti namai

Ricielių 28

kv.m.
Miegamieji
San.mazgai
statybos metai

KAINA

NAMO PLANAS

APRAŠYMAS

Atsibodo nuolatinis skubėjimas ir didmiesčio rutina?
O jeigu nuo viso to bent trumpam pabėgti ir mėgautis ramybe šeimos rate? ​«Miško Vilos» – naujas gyvenamųjų namų projektas, statomas puikioje Druskininkų kurorto vietoje. Tai namai tiems, kurie vertina privatumą. Pušyne, miško apsuptyje, bus pastatyti tik 3 namai.
Jaukus kiemas suteikia galimybę mėgautis ramiais vakarais.

Naujieji savininkai įvertins galimybę per trumpą laiką pėsčiomis nueiti iki​ Druskininkų vandens parko, mineralinio vandens gydyklų, restoranų.​
Dideli langai suteikia lengvumo pojūtį, o tamsaus klinkerio fasadai padaro namus modernia ir tuo pačiu absoliučiai natūralia vietovės dalimi.
Leiskite erdvei paklusti jūsų taisyklėms ir įpročiams: Miško vilų pastatai turi aukštas lubas ir yra parduodami su daline apdaila (mūsų statybininkai už jus pabaigs darbus per 2 mėnesius), kad galėtumėte sukurti jūsų skonį ir gyvenimo būdą atitinkantį interjerą.

PRIVALUMAI

Erdvios terasos
2 miegamieji
2 san.mazgai
Daug šviesos (dideli langai orientuoti į pietvakarius)
Namo plotas – 116 kv.m arba 95 kv.m
Sklypo plotas – 550 kv.m
Svetainė su židiniu
A+ klasė
Autonominis šildymas
Miesto komunikacijos
Uždaras kiemas
Aukštos lubos (3,2 metrai)

KONTAKTAI

Andrius Jurkevičius

Konsultantas

Taip pat konsultuoju investicijų į nekilnojamąjį turtą klausimais, investicinių projektų valdymu, bei visais su nekilnojamojo turto sandoriais susijusiais klausimais​
Andrius Zubavičius

Konsultantas​

Konsultacijos visais su nekilnojamojo turto sandoriais susijusiais klausimais. projektavimo, statybų, komunikacijų įvedimo bei apdailos klausimais

druskininkai

Druskininkai – sveikatinimo, poilsio, aktyvaus gyvenimo būdo ir išskirtinių pramogų sostinė visus metus.

Keturi ypatingi gamtos elementai – tai unikali gamtos dovana ir terapija Jums!

Keturi ypatingi gamtos elementai

MINERALINIAI VANDENYS

Druskininkų mineralinio vandens gydomosios ir stiprinamosios galios žinomos ir vertinamos ne vieną šimtmetį. Per metus Druskininkuose išpilstoma net 32,8 milijonai litrų mineralinio vandens. Mineralinis vanduo iš giliausių kurorto gręžinių keliauja ne tik ant Jūsų stalo – jis naudojamas sveikatinimo ir grožio procedūroms visose didžiosiose kurorto sveikatinimo įstaigose. Kurorto centre trykšta „Grožio šaltinis“ – tai sūriausias mineralinis vanduo, išgaunamas iš daugiau kaip 300 metrų gylio gręžinio. Druskininkų mineraliniai vandenys gydo, stiprina imunitetą, jaunina, atpalaiduoja, gerina nuotaiką.

PUŠYNAI

Druskininkai – miškingiausias Lietuvos kurortas. Svečiai iš Lietuvos ir užsienio žavisi miesto centre žaliuojančiais medžiais ir kurortą supančiais šimtamečiais pušynais.
Žalieji Druskininkų plotai kasmet plečiami. Miško terapija pastaraisiais metais ypač populiarėja, jos naudą yra įrodę užsienio mokslininkai.
Pasivaikščiojimas miške padeda atsipalaiduoti, sumažinti stresą ir įtampą, pakelia nuotaiką. Svečių patogumui Druskininkų pušynuose vingiuoja dešimtys kilometrų pėsčiųjų ir dviračių takų, yra įrengta šiaurietiškojo ėjimo trasa.

ORO TERAPIJA

Deguonies terapijos procedūromis galite mėgautis ne tik sveikatinimo ir grožio centruose – kurortą supančių pušynų dėka Druskininkų oras prisotintas organizmui reikalingais elementais.
Užtenka išeiti ilgesniam pasivaikščiojimui ir Jūs jau mėgaujatės oro terapija! Ypač teigiamai švarus oras veikia vaikus. Druskininkuose sudarytos puikios sąlygos būti gryname ore: sportuoti, pramogauti, leisti laisvalaikį su draugais ar šeima.

PURVO PROCEDŪROS

Purvo procedūros Druskininkuose yra vienos populiariausių. Ilgametės tradicijos ir naujausios technologijos pavertė šias procedūras išskirtinėmis ir turinčiomis itin efektyvų poveikį organizmui. Purvo procedūros gydo, padeda atsipalaiduoti, gerina medžiagų apykaitą, stiprina imuninę sistemą, mažina alergijas, pakelia nuotaiką. Procedūroms naudojamas specialiai paruoštas, mineralais ir mikroelementais praturtintas purvas.

Aktyvus poilsis ir pramogos

Druskininkuose laisvalaikio pramogos skatina judėti ir aktyviai leisti laiką gamtoje, nepriklausomai nuo metų laiko: vasarą – žaidžiant tenisą, paplūdimio tinklinį arba golfą, laipiojant nuotykių parke, važinėjant dviračiais bei elektriniais paspirtukais, leidžiantis į ekskursijas Nemunu, bėgiojant ir sportuojant parkuose; žiemą –  slidinėjant miškuose ir „Snow Arenoje“, čiuožiant su sniego padangomis ir snieglentėmis, važiuojant sniego dviračiais.

dar KELIOS FOTO...

TELEFONAS

+370 676 45000

+370 650 14914

EL.PAŠTAS

aj@akcent.lt

az@akcent.lt

ADRESAS

M.K.Čiurlionio 63, Druskininkai