Nauji Butai Centre

su apdaila

kv.m.
kambariai
aukštas
statybos metai

KAINA

aukštų planai

APRAŠYMAS

DRUSKONIO PERLAI – nauji butai Druskininkuose Butas su 15,8 kv.m. terasa! Ramybė bei privatumas, sezoninių spalvų kaleidoskopas, ranka pasiekiamas Vijūnėlės parkas ir pliažas – tai tik keletas priežasčių, dėl kurių Druskonio perlai turėtų tapti Jūsų antraisiais namais.

Projekto tinklapis: www.druskonioperlai.lt

Siūlome įsigyti 27 – 69 kv.m. (vieno, dviejų ar trijų kambarių) butą 3 ir 5 aukštų pastatuose su požeminiu parkingu.

Pirmuose bei viršutiniuose aukštuose esantys butai su erdviomis terasomis. Kad Jums nereikėtų eikvoti energijos ir laiko, įrengsime visus butus, įskaitant virtuvę ir buitinę techniką. Jei įsigysite dar statomą butą, įrengsime jį pagal Jūsų pageidavimus. „Druskonio perlai“ apsupti istorinių parkų ir žaliųjų erdvių – galima mėgautis ežero panorama iš savo terasos, pro langus ar pasėdėti skoningai sutvarkytoje pakrantėje, pasivaikščioti aplink ežerą vingiuojančiais takais. 

KITA INFO

• parduodami visiškai įrengti su virtuvėmis bei buitine technika;
• sutvarkyta aplinka, apželdinta teritorija;
• visa teritorija stebima vaizdo kameromis;
• vidiniame kieme įrengtos vaikų žaidimų aikštelės;
• erdvi požeminė automobilių stovėjimo aikštelė;
• dviračių saugyklos;
• visi butai, apartamentai ir biurų patalpos turi balkonus/terasas.

Butų plotai – nuo 27 iki 62 kv. m.
Jau yra galimybė rezervuoti butus bei pasirašyti preliminarią pirkimo-pardavimo sutartį.

KONTAKTAI

Andrius Jurkevičius

Konsultantas

Taip pat konsultuoju investicijų į nekilnojamąjį turtą klausimais, investicinių projektų valdymu, bei visais su nekilnojamojo turto sandoriais susijusiais klausimais​
Andrius Zubavičius

Konsultantas​

Konsultacijos visais su nekilnojamojo turto sandoriais susijusiais klausimais. projektavimo, statybų, komunikacijų įvedimo bei apdailos klausimais

druskininkai

Druskininkai – sveikatinimo, poilsio, aktyvaus gyvenimo būdo ir išskirtinių pramogų sostinė visus metus.

Keturi ypatingi gamtos elementai – tai unikali gamtos dovana ir terapija Jums!

Keturi ypatingi gamtos elementai

MINERALINIAI VANDENYS

Druskininkų mineralinio vandens gydomosios ir stiprinamosios galios žinomos ir vertinamos ne vieną šimtmetį. Per metus Druskininkuose išpilstoma net 32,8 milijonai litrų mineralinio vandens. Mineralinis vanduo iš giliausių kurorto gręžinių keliauja ne tik ant Jūsų stalo – jis naudojamas sveikatinimo ir grožio procedūroms visose didžiosiose kurorto sveikatinimo įstaigose. Kurorto centre trykšta „Grožio šaltinis“ – tai sūriausias mineralinis vanduo, išgaunamas iš daugiau kaip 300 metrų gylio gręžinio. Druskininkų mineraliniai vandenys gydo, stiprina imunitetą, jaunina, atpalaiduoja, gerina nuotaiką.

PUŠYNAI

Druskininkai – miškingiausias Lietuvos kurortas. Svečiai iš Lietuvos ir užsienio žavisi miesto centre žaliuojančiais medžiais ir kurortą supančiais šimtamečiais pušynais.
Žalieji Druskininkų plotai kasmet plečiami. Miško terapija pastaraisiais metais ypač populiarėja, jos naudą yra įrodę užsienio mokslininkai.
Pasivaikščiojimas miške padeda atsipalaiduoti, sumažinti stresą ir įtampą, pakelia nuotaiką. Svečių patogumui Druskininkų pušynuose vingiuoja dešimtys kilometrų pėsčiųjų ir dviračių takų, yra įrengta šiaurietiškojo ėjimo trasa.

ORO TERAPIJA

Deguonies terapijos procedūromis galite mėgautis ne tik sveikatinimo ir grožio centruose – kurortą supančių pušynų dėka Druskininkų oras prisotintas organizmui reikalingais elementais.
Užtenka išeiti ilgesniam pasivaikščiojimui ir Jūs jau mėgaujatės oro terapija! Ypač teigiamai švarus oras veikia vaikus. Druskininkuose sudarytos puikios sąlygos būti gryname ore: sportuoti, pramogauti, leisti laisvalaikį su draugais ar šeima.

PURVO PROCEDŪROS

Purvo procedūros Druskininkuose yra vienos populiariausių. Ilgametės tradicijos ir naujausios technologijos pavertė šias procedūras išskirtinėmis ir turinčiomis itin efektyvų poveikį organizmui. Purvo procedūros gydo, padeda atsipalaiduoti, gerina medžiagų apykaitą, stiprina imuninę sistemą, mažina alergijas, pakelia nuotaiką. Procedūroms naudojamas specialiai paruoštas, mineralais ir mikroelementais praturtintas purvas.

Aktyvus poilsis ir pramogos

Druskininkuose laisvalaikio pramogos skatina judėti ir aktyviai leisti laiką gamtoje, nepriklausomai nuo metų laiko: vasarą – žaidžiant tenisą, paplūdimio tinklinį arba golfą, laipiojant nuotykių parke, važinėjant dviračiais bei elektriniais paspirtukais, leidžiantis į ekskursijas Nemunu, bėgiojant ir sportuojant parkuose; žiemą –  slidinėjant miškuose ir „Snow Arenoje“, čiuožiant su sniego padangomis ir snieglentėmis, važiuojant sniego dviračiais.

dar KELIOS FOTO...

TELEFONAS

+370 676 45000

+370 650 14914

EL.PAŠTAS

aj@akcent.lt

az@akcent.lt

ADRESAS

M.K.Čiurlionio 63, Druskininkai