Prabangus butas su nuostabia gamtos panaroma Druskininkų centre

INFORMACIJA

Plotas 62 kv.m
Kambariai 3
Aukštas 3 iš 5
Miegamieji 2
San.mazgai 1
Virtuvė No
Balkonas yra
Statybos metai 2018
Komunikacijos No
Šildymas reguliuojamas
Adresas Kosciuškos 17, Druskininkai
Sklypo plotas No
Kaina 172.600 €
Sienos tarp butų ir pertvaros:
Daugiasluoksnės: mūras – vata – mūras (silikatinių blokelių mūras).
Lubos:
Lubos tinkuojamos, glaistomos ir dažomos.
Grindys:
Įrengiamos cementinės grindys su šilumos – garso izoliacija. Apdailinis sluoksnis –trisluoksnė ąžuolo masyvo parketlentė. Sanitariniai mazgai išklijuojami itališkomis keramikinėmis plytelėmis ir sudedami itališki santechnikos prietaisai.
Durys:
Įrengiamos įėjimo į butus durys – viengubos šarvuotos daugiasluoksnės su garso izoliaciniu užpildu, apdaila, dvejomis spynomis ir akute.
Langai:
Mediniai su 3 stiklų selektyviniu paketu.
Balkonai:
Dažyto metalo su kaltiniais elementais atitvarais.
Elektra:
Buto viduje montuojamas sieninis elektros paskirstymo skydelis su grupiniais automatiniais jungikliais ir nuotekio srovės rėlėmis. Išvedami laidai apšvietimui, į jungiklius ir rozetes. Sudedami JUNG firmos jungikliai ir rozetės. Sienose ir lubose laidai įtinkuojami. Sumontuojamas elektros skaitiklis. Transformatoriai halogeniniam apšvietimui nemontuojami.
TV, telefono ir kompiuteriniai tinklai:
Kiekvieno aukšto laiptinėje sumontuojama silpnų srovių paskirstomoji dėžutė, pagal projektą nuo šios dėžutės į butą atvesti kanalai su kabeliais ir buto koridoriaus sienoje prie įėjimo sumontuota įvadinė dėžutė TV, telefono ar kompiuterinio tinklo įrengimui su rozetėmis. Prie įėjimo durų į laiptinę įrengiamas iškvietimo ir pasikalbėjimo pultas. Bute įrengiamas pasikalbėjimo ragelis su durų atidarymo mygtuku.
Šildymas:
Šildymas tiekiamas iš miesto centralizuotų tinklų. Įrengiama dvivamzdė reguliuojama šildymo sistema su kolektoriniu paskirstymu. Ant paduodamo vamzdžio į butą numatyta individuali šilumos apskaita. Šildymo prietaisai – į grindis įleisti konvektoriai su išankstinio nustatymo termostatiniu ventiliu ir nuorinimu. San. mazguose numatytas grindų šildymas nuo vandens su termoreguliatoriumi.
Vandentiekis ir nuotekos:
Buitinė kanalizacija prijungta prie miesto magistralinių tinklų. Magistralės ir stovai iš plieninių cinkuotų vamzdžių. Karšto ir šalto vandens apskaita – laiptinių sienų nišose. Nuo stovų iki buto sanitarinių prietaisų įrengiami vamzdynai iš ,,PEX” vamzdžių ir pūsto polistirolo kevalo. Montuojami sanitariniai santechniniai prietaisai.
Buitinių nuotekų tinklai montuojami iš daugiasluoksnių PVC vamzdžių.
Vėdinimas:
Butai vėdinami AERECO vėdinimo sistema. Išvedžiojami vamzdžiai kondicionavimo sistemos pajungimui.

VIETA

Prabangus butas su nuostabia gamtos panaroma Druskininkų centre

NUOTRAUKOS

KONTAKTAI

Andrius Jurkevičius
Andrius Jurkevičius
+370 676 45000
El.Paštas: aj@akcent.lt