Butas pušyno apsuptyje

Kosciuškos 15

kv.m.
kambariai
aukštas
statybos metai

KAINA

buto planas

APRAŠYMAS

Šiame projekte galime pasiūlyti daugiau, nei 30 įvairaus ploto butų – nuo vieno iki trijų kambarių.

Tai unikalus, neturintis analogų, projektas pačiame Druskininkų kurorto centre Kosčiuskos g. 17. Pagrindinis šio projekto tikslas – pateikti klientams prabangą atitinkančią kokybę, komfortą bei šiais laikais taip vertinamą ekologiškumą. Namas atitinka pačius aukščiausius šių dienų standartus. Tam buvo pasirinkta unikali vieta pačiame kurorto centre šimtamečio miško parko apsuptyje šalia Nemuno upės. 

Šalimais yra viskas, ko reikia kokybiškam poilsiui: Aqua parkas, sanatorijos, SPA centrai, One nuotykių parkas, restoranai ir kiti pagrindiniai miesto traukos objektai. Namo statybai pasitelktos aukščiausios kvalifikacijos specialistų komandos, pradedant projektuotojais, baigiant rangovais. 

Bendram namo plotui ir butų skaičiui buvo pasirinktas specialus variantas, atitinkantis poilsio namų standartus. Iš viso name yra šeši aukštai, kuriuose suprojektuoti 44 butai nuo 37 kv.m iki 100 kv.m ploto. Laiptinės erdvios ir šviesios su italų kalvių darbo turėklais; rakinamos. 

Po visu statiniu suprojektuotas požeminis garažas su liftu, kuris greitai pristatys į reikiamą aukštą. Namas pastatytas naudojant gelžbetonines monolitines konstrukcijas, sienos išmūrytos iš keramzitinių blokelių ir apšiltintos ilgaamže fasadine akmens vata. Fasadas kvėpuojantis, dengtas aukščiausios kokybės akmens masės itališkomis plokštėmis. 

Langai klijuoto medžio, trijų stiklų, kaustyti aliuminėmis juostomis. Šilumai tiekti pasirinkta inovatyvi, ekologiška ir taupi centrinė šildymo sistema, kurioje jūs pasigesite standartinių radiatorių; vietoje jų naudojami į grindis įleisti šildymo kolektoriai. 

Butų apdailai pasirinkti tik pačios aukščiausios kokybės itališkos ir vokiškos plytelės bei santechnikos įrengimai. Durų ir grindų gamybai naudojama tik rinktinė ąžuolo arba uosio mediena.
Šis projektas orientuotas į tuos, kurie vertina prabangą, ekologiją ir išskirtinę kokybę

KITA INFO

Sienos tarp butų ir pertvaros:
Daugiasluoksnės: mūras – vata – mūras (silikatinių blokelių mūras).
Lubos:
Lubos tinkuotos, dažytos.
Grindys:
Įrengtos cementinės grindys su šilumos – garso izoliacija. Apdailinis sluoksnis – trisluoksnė ąžuolo masyvo parketlentė. Sanitariniai mazgai išklijuoti itališkomis keramikinėmis plytelėmis ir sudėti itališki santechnikos prietaisai.
Durys:
Įėjimo į butus durys – viengubos šarvuotos daugiasluoksnės su garso izoliaciniu užpildu, apdaila, dvejomis spynomis.
Langai:
Mediniai su 3 stiklų selektyviniu paketu.
Balkonai:
Dažyto metalo su kaltiniais elementais atitvarais.
Elektra:
Buto viduje montuojamas sieninis elektros paskirstymo skydelis su grupiniais automatiniais jungikliais ir nuotekio srovės rėlėmis. Išvedami laidai apšvietimui, į jungiklius ir rozetes. JUNG firmos jungikliai ir rozetės. 
TV, telefono ir kompiuteriniai tinklai:
Kiekvieno aukšto laiptinėje sumontuojama silpnų srovių paskirstomoji dėžutė, pagal projektą nuo šios dėžutės į butą atvesti kanalai su kabeliais ir buto koridoriaus sienoje prie įėjimo sumontuota įvadinė dėžutė TV, telefono ar kompiuterinio tinklo įrengimui su rozetėmis. 
Šildymas:
Šildymas tiekiamas iš miesto centralizuotų tinklų. Įrengiama dvivamzdė reguliuojama šildymo sistema su kolektoriniu paskirstymu. Šildymo prietaisai – į grindis įleisti konvektoriai su išankstinio nustatymo termostatiniu ventiliu ir nuorinimu. San. mazguose grindų šildymas nuo vandens su termoreguliatoriumi.
Vėdinimas:
Butai vėdinami AERECO vėdinimo sistema. Išvedžioti vamzdžiai kondicionavimo sistemos pajungimui.

KONTAKTAI

Andrius Jurkevičius

Konsultantas

Taip pat konsultuoju investicijų į nekilnojamąjį turtą klausimais, investicinių projektų valdymu, bei visais su nekilnojamojo turto sandoriais susijusiais klausimais​
Andrius Zubavičius

Konsultantas​

Konsultacijos visais su nekilnojamojo turto sandoriais susijusiais klausimais. projektavimo, statybų, komunikacijų įvedimo bei apdailos klausimais

druskininkai

Druskininkai – sveikatinimo, poilsio, aktyvaus gyvenimo būdo ir išskirtinių pramogų sostinė visus metus.

Keturi ypatingi gamtos elementai – tai unikali gamtos dovana ir terapija Jums!

Keturi ypatingi gamtos elementai

MINERALINIAI VANDENYS

Druskininkų mineralinio vandens gydomosios ir stiprinamosios galios žinomos ir vertinamos ne vieną šimtmetį. Per metus Druskininkuose išpilstoma net 32,8 milijonai litrų mineralinio vandens. Mineralinis vanduo iš giliausių kurorto gręžinių keliauja ne tik ant Jūsų stalo – jis naudojamas sveikatinimo ir grožio procedūroms visose didžiosiose kurorto sveikatinimo įstaigose. Kurorto centre trykšta „Grožio šaltinis“ – tai sūriausias mineralinis vanduo, išgaunamas iš daugiau kaip 300 metrų gylio gręžinio. Druskininkų mineraliniai vandenys gydo, stiprina imunitetą, jaunina, atpalaiduoja, gerina nuotaiką.

PUŠYNAI

Druskininkai – miškingiausias Lietuvos kurortas. Svečiai iš Lietuvos ir užsienio žavisi miesto centre žaliuojančiais medžiais ir kurortą supančiais šimtamečiais pušynais.
Žalieji Druskininkų plotai kasmet plečiami. Miško terapija pastaraisiais metais ypač populiarėja, jos naudą yra įrodę užsienio mokslininkai.
Pasivaikščiojimas miške padeda atsipalaiduoti, sumažinti stresą ir įtampą, pakelia nuotaiką. Svečių patogumui Druskininkų pušynuose vingiuoja dešimtys kilometrų pėsčiųjų ir dviračių takų, yra įrengta šiaurietiškojo ėjimo trasa.

ORO TERAPIJA

Deguonies terapijos procedūromis galite mėgautis ne tik sveikatinimo ir grožio centruose – kurortą supančių pušynų dėka Druskininkų oras prisotintas organizmui reikalingais elementais.
Užtenka išeiti ilgesniam pasivaikščiojimui ir Jūs jau mėgaujatės oro terapija! Ypač teigiamai švarus oras veikia vaikus. Druskininkuose sudarytos puikios sąlygos būti gryname ore: sportuoti, pramogauti, leisti laisvalaikį su draugais ar šeima.

PURVO PROCEDŪROS

Purvo procedūros Druskininkuose yra vienos populiariausių. Ilgametės tradicijos ir naujausios technologijos pavertė šias procedūras išskirtinėmis ir turinčiomis itin efektyvų poveikį organizmui. Purvo procedūros gydo, padeda atsipalaiduoti, gerina medžiagų apykaitą, stiprina imuninę sistemą, mažina alergijas, pakelia nuotaiką. Procedūroms naudojamas specialiai paruoštas, mineralais ir mikroelementais praturtintas purvas.

Aktyvus poilsis ir pramogos

Druskininkuose laisvalaikio pramogos skatina judėti ir aktyviai leisti laiką gamtoje, nepriklausomai nuo metų laiko: vasarą – žaidžiant tenisą, paplūdimio tinklinį arba golfą, laipiojant nuotykių parke, važinėjant dviračiais bei elektriniais paspirtukais, leidžiantis į ekskursijas Nemunu, bėgiojant ir sportuojant parkuose; žiemą –  slidinėjant miškuose ir „Snow Arenoje“, čiuožiant su sniego padangomis ir snieglentėmis, važiuojant sniego dviračiais.

dar KELIOS FOTO...

TELEFONAS

+370 676 45000

+370 650 14914

EL.PAŠTAS

aj@akcent.lt

aj@akcent.lt

ADRESAS

M.K.Čiurlionio 63, Druskininkai