Jau pastatyti

Kotedžai centre

kv.m.
Miegamieji
San.mazgai
statybos metai

KAINA

KOTEDŽO PLANAS

INFORMACIJA

Tik keletą minučių truks kelionė pėsčiomis iki Druskininkų gydyklų ar vandens pramogų parko, grojančio fontano ar pagrindinės mineralinio vandens biuvetės. O kur dar 8 SPA centrai bei gydyklos, kurių procedūros atjaunina 10-čia metų.
Tai ideali vieta ieškantiems miesto ir poilsio harmonijos..

Pagrindiniai pranašumai:
– Rami vieta arti miesto centro ir gamtos
– Ekonomiškas autonominis šildymas
– Itin racionalus namo suplanavimas
– Patalpų aukštis – 3 m
– Kiemas su terasa
– Automobilio stovėjimo aikštelė
– Prižiūrima tvarkinga aplinka

Pardavimo kaina: 170 000 eurų;
Adresas: Baltašiškės g. 22G, Druskininkai;
Bendras plotas: 70kv.m;
Aukštų skaičius: 2;
Kambariu sk.: 3 k.;
San.mazgai: 2;
Namo tipas: mūrinis;

KOMUNIKACIJOS:
Šildymas: autonominis (oras/vanduo)
Elektra: yra
Vandentiekis: miesto
Kanalizacija: miesto

APRAŠYMAS

Kartais ir tarp artimiausių žmonių kyla ginčai, kai renkamasi kur gyventi ir kokį būstą pasirinkti. Juk kiekvienas svajones įsikūnyti kasdieniame gyvenime siekia pagal savo supratimą. Vieniems svarbiau gyventi mieste ir naudotis išplėtotos infrastruktūros teikiamais patogumais, kitiems ‒ arčiau širdies ramūs, natūralios gamtos apsupti namai užmiestyje. Dažniausiai ginčytis baigiama tuomet, kai sutariama, kad būtų idealu visą tai turėti kartu ‒ gyventi mieste ir mėgautis individualaus gyvenamojo namo pranašumais. Paskutinieji nekilnojamojo turto rinkos tyrimai rodo, kad būtent miestuose ryškėja nauja tendencija ‒ nedidelių, iki 3-jų miegamųjų kambarių būstų, bet būtinai su individualiu kiemu poreikis.

Nuo Druskininkuose statomų kotedžų taip pat patogiai bus pasiekiami pagrindiniai miesto traukos objektai. Nesunkiai pėsčiomis bus galima nueiti iki garsiojo Druskininkų vandens parko, mineralinio vandens gydyklų, SPA ir prekybos centrų, restoranų, kavinių, transporto stotelių, miesto kultūrinio gyvenimo židinių. Net įžymioji Sniego arena taip pat yra toje pačioje miesto pusėje ir, palyginti, gana arti.

Atstumai:
Iki centro: 200 m
Iki vandens parko: 200 m
Iki gydyklų: 300 m

KONTAKTAI

Andrius Jurkevičius

Konsultantas

Taip pat konsultuoju investicijų į nekilnojamąjį turtą klausimais, investicinių projektų valdymu, bei visais su nekilnojamojo turto sandoriais susijusiais klausimais​
Andrius Zubavičius

Konsultantas​

Konsultacijos visais su nekilnojamojo turto sandoriais susijusiais klausimais. projektavimo, statybų, komunikacijų įvedimo bei apdailos klausimais

druskininkai

Druskininkai – sveikatinimo, poilsio, aktyvaus gyvenimo būdo ir išskirtinių pramogų sostinė visus metus.

Keturi ypatingi gamtos elementai – tai unikali gamtos dovana ir terapija Jums!

Keturi ypatingi gamtos elementai

MINERALINIAI VANDENYS

Druskininkų mineralinio vandens gydomosios ir stiprinamosios galios žinomos ir vertinamos ne vieną šimtmetį. Per metus Druskininkuose išpilstoma net 32,8 milijonai litrų mineralinio vandens. Mineralinis vanduo iš giliausių kurorto gręžinių keliauja ne tik ant Jūsų stalo – jis naudojamas sveikatinimo ir grožio procedūroms visose didžiosiose kurorto sveikatinimo įstaigose. Kurorto centre trykšta „Grožio šaltinis“ – tai sūriausias mineralinis vanduo, išgaunamas iš daugiau kaip 300 metrų gylio gręžinio. Druskininkų mineraliniai vandenys gydo, stiprina imunitetą, jaunina, atpalaiduoja, gerina nuotaiką.

PUŠYNAI

Druskininkai – miškingiausias Lietuvos kurortas. Svečiai iš Lietuvos ir užsienio žavisi miesto centre žaliuojančiais medžiais ir kurortą supančiais šimtamečiais pušynais.
Žalieji Druskininkų plotai kasmet plečiami. Miško terapija pastaraisiais metais ypač populiarėja, jos naudą yra įrodę užsienio mokslininkai.
Pasivaikščiojimas miške padeda atsipalaiduoti, sumažinti stresą ir įtampą, pakelia nuotaiką. Svečių patogumui Druskininkų pušynuose vingiuoja dešimtys kilometrų pėsčiųjų ir dviračių takų, yra įrengta šiaurietiškojo ėjimo trasa.

ORO TERAPIJA

Deguonies terapijos procedūromis galite mėgautis ne tik sveikatinimo ir grožio centruose – kurortą supančių pušynų dėka Druskininkų oras prisotintas organizmui reikalingais elementais.
Užtenka išeiti ilgesniam pasivaikščiojimui ir Jūs jau mėgaujatės oro terapija! Ypač teigiamai švarus oras veikia vaikus. Druskininkuose sudarytos puikios sąlygos būti gryname ore: sportuoti, pramogauti, leisti laisvalaikį su draugais ar šeima.

PURVO PROCEDŪROS

Purvo procedūros Druskininkuose yra vienos populiariausių. Ilgametės tradicijos ir naujausios technologijos pavertė šias procedūras išskirtinėmis ir turinčiomis itin efektyvų poveikį organizmui. Purvo procedūros gydo, padeda atsipalaiduoti, gerina medžiagų apykaitą, stiprina imuninę sistemą, mažina alergijas, pakelia nuotaiką. Procedūroms naudojamas specialiai paruoštas, mineralais ir mikroelementais praturtintas purvas.

Aktyvus poilsis ir pramogos

Druskininkuose laisvalaikio pramogos skatina judėti ir aktyviai leisti laiką gamtoje, nepriklausomai nuo metų laiko: vasarą – žaidžiant tenisą, paplūdimio tinklinį arba golfą, laipiojant nuotykių parke, važinėjant dviračiais bei elektriniais paspirtukais, leidžiantis į ekskursijas Nemunu, bėgiojant ir sportuojant parkuose; žiemą –  slidinėjant miškuose ir „Snow Arenoje“, čiuožiant su sniego padangomis ir snieglentėmis, važiuojant sniego dviračiais.

dar KELIOS FOTO...

TELEFONAS

+370 676 45000

+370 650 14914

EL.PAŠTAS

aj@akcent.lt

aj@akcent.lt

ADRESAS

M.K.Čiurlionio 63, Druskininkai