Olimpinis centras

Olimpinis centras

Įrengta pagrindinė centro dalis – universali sporto salė, kuria jau galės naudotis sportininkai. Salė yra unikali Lietuvoje – nuleidus specialias užuolaidas ją galima padalyti ir į dvi atskiras sales. Vykstant svarbioms varžyboms, specialios užuolaidos gali būti pakeltos ir pristatytos mobilios žiūrovų tribūnos, talpinančios iki 600 vietų. Taip pat įrengtos modernios persirengimo patalpos bei administracinė pastato dalis.

 Олимпийский центр Друскининкая

Pastatytas 8 takų 25 metrų baseinas, specialios salės kovinių sporto šakų – bokso, imtynių – treniruotėms, taip pat treniruoklių salė turėtų būti įrengti per šiuos metus. Antrame etape planuojama statyti apgyvendinimo patalpas, kuriose turėtų būti ir retinto oro kambariai, o trečiu etapu numatyta įrengti infrastruktūrą lauke – stadioną su tribūnomis, aikštynus. Projektą siekiama baigti 2017 metais, kad čia galėtų vykti šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės finalo etapas.

 Центр по подготовке и реабилитации спортсменов на Олимпийские игры

Sportininkų rengimo centre Druskininkuose numatoma infrastruktūra tokioms sporto šakoms kaip krepšinis, rankinis, tinklinis, plaukimas, dvikovų sporto šakos, šiuolaikinė penkiakovė, lengvoji atletika, futbolas ir kitoms.

 Департамент спорта Литвы в Друскининкай

Druskininkai yra puiki vieta laikytis sportinio režimo. Čia sportininkai galės treniruotis, poilsio metu bus patogu pasinaudoti spa centrais ir paslaugomis.

Универсальный спортзал для игровых видов спорта