Golfo aikštynas

Golfo aikštynas

Pagal architekto, švedo, Johan Benestam ir amerikiečių dizainėrio Robert Pedigo sumanymą, aikštyno projektas išlaiko natūralų Dzūkijos kraštovaizdį: viena aikštyno dalis yra apsupta pušyno, kita – atvira, o per vidurį teka „Vilkės“ upelis, kurio vardu ir pavadintas aikštynas. Tuo tarpu, pats aikštynas ribojas su „Vilko“ ežero gamtos draustiniu. Ypatingi vaizdai suteiks papildomą malonumą tiek patyrusiems žaidėjams, tiek pradžiamoksliams.

поле для гольфа

Aikštynas yra įsikūręs patogioje poilsiautojams vietoje, visai netoli Druskininkų. Aikštynas turėtų sužadinti įvairius įgūdžius turinčių žaidėjų lūkesčius ir optimizmą; norą išbandyti savo suvokimo galimybes, nuovoką, sprendimų priėmimo įgūdžius, smūgius ir emocinę savitvardą; jis neturėtų būti šiaip sau sudėtingas; greičiau jau jis turėtų būti įdomus ir patrauklus.

Планировщик поля Роберт Педиго

Projekte yra didelis plačių žaidimo koridorių bei patogių žaidimo zonų pasirinkimas, tačiau kai kurių duobučių pasiekimas yra ribotas, priklausomai nuo topografijos, vietovės reljefo ir strategijos. Aikštyne sudarytos kuo geresnės galimybės žaidėjui pamatyti gero žaidimo rezultatą; stebėti, kaip jo muštas kamuoliukas lekia per kliūtį, kaip po pirmojo smūgio kamuoliukas nukreipiamas palankia trajektorija, arba kaip ridenimo smūgiu pataikoma arti vėliavėlės. Topografija yra išnaudota kuo pilniausiai, o tai reiškia, kad duobutės yra išdėliotos pačiose įvairiausiose pozicijose tarp įvairiausių reljefo elementų.

Гольф клуб в Друскининкай

Aikštyne yra daug dinaminių duobučių, kurios suteikia galimybes surinkti didelę taškų įvairovę. Kaip pagrindinis aikštyno bruožas, jame yra platus diapazonas trumpų ir ilgų 4 ir 5 smūgių duobučių.

Гольф-клуб.