Druskininkai ateityje

Druskininkai ateityje

2015 metų pabaigoje pastatyti lynų keltuvai. Keturios uždaros kabinos – gondolos, kuriose telpa po 10 žmonių, pakyla į 45 metrų aukštį. Iš skaidraus stiklo pagamintose kabinose sėdintys žmonės iš vienos Nemuno pusės į kitą keliasi maždaug 1 km. 

 подъемники из центра на снежную арену

Mieste bus įrengtas unikalus visus metus veiksiantis paplūdimys po stogu, kurio statinys bus su specialiais skaidriais judančiais kupolais. Statinyje bus įrengtas ir molas, per kopas eisiantys mediniai takai, tinklinio aikštelė. 

Литовское море

Пляж в Друскининкай

2015 metais buvo atidarytas vienas didžiausių ir svarbiausių profesionalaus sporto infrastruktūros projektų – Sportininkų rengimo centras Druskininkuose. Įrengta pagrindinė centro dalis – universali sporto salė, kuria jau galės naudotis sportininkai. Salė yra unikali Lietuvoje – nuleidus specialias užuolaidas ją galima padalyti ir į dvi atskiras sales. Vykstant svarbioms varžyboms, specialios užuolaidos gali būti pakeltos ir pristatytos mobilios žiūrovų tribūnos, talpinančios iki 600 vietų. Taip pat įrengtos modernios persirengimo patalpos bei administracinė pastato dalis.

Олимпийский центр Друскининкая

Druskininkai iki 2019 metų planuoja mieste pastatyti kultūros centrą, kuriame galėtų vykti koncertai, spektakliai, didelės apimties konferencijos ir būtų rodomi filmai. apie 6 tūkst. kv. metrų pastate planuojama įrengti didžiąją ir mažąją daugiafunkcines sales, kino salę, erdves repeticijoms, galeriją, maitinimo paskirties, technines, administracines ir kitas patalpas.

Спектакли в Друскининкай

Mieste tikimasi įrengti ir aerodinaminį tunelį. Tai – vieta, kurioje žmonės galės pasimėgauti nesvarumo būsena.

аэродинамический тоннель