APIE DRUSKININKUS

APIE DRUSKININKUS

Druskininkuose  yra vienas didžiausių Europoje vandens pramogų parkas ,  žiemos sporto pramogos, uždara slidinėjimo trasa «Snow Arena» kuri  džiugina lankytojus žiemą ir vasarą,“ONE“ parkas siūlantis laipynes medžiuose bei skrydį per Nemuną  , golfo laukai ir dar daug kitų įvairių pramogų.

Друскининкай летом

Kurorto paslaugomis galima naudotis ištisus metus. Veikia gydyklos ir sanatorijos, parduotuvės, kavinės ir paslaugų centrai. Trykšta 12 mineralinio vandens šaltinių, veikia 9 sanatorijos. 

Друскининкай в будущем

Druskininkų vandens parke yra ką veikti ne tik suaugusiesiems, bet ir šeimai su vaikais, todėl čia galima drąsiai atvažiuoti šeimyniniam poilsiui.

Įvairaus amžiaus lankytojams Vandens pramogų dalyje siūloma itin daug laisvalaikio praleidimo ir atsipalaidavimo formų – įvairiausi baseinai, įspūdingi nusileidimo kalneliai, kurių bendras ilgis daugiau nei 600 metrų, sraunioji upė, sūkurinės vonios, masažiniai kriokliai, grožio bei masažo salonai, barai ir kavinės. Mažiausiųjų laukia negilūs vaikų baseinėliai su atrakcionų kompleksu „Marsas“.

Suaugusius džiugina net aštuoniolika nuostabių pirčių, įrengtų pagal įvairias pasaulio šalių tradicijas – suomių, romėnų, turkų, rusų ir kt. Viską išsamiai aie Druskininkų vandens parką galite sužinoti čia.

аквапарк

Tai pat nuostabus ir turistų pamėgtas, Druskininkų  traukos centras- Snow Arena. 

Snow Arena Druskininkuose – pirmasis ištisus metus veikiantis žiemos pramogų kompleksas Baltijos šalyse. 8 hektarų teritorijoje įrengtos trys slidinėjimo trasos, skirtos kalnų slidinėjimo ir snieglenčių sportui.

Snow Arena įrengti naujausi šveicariški kalnų keltuvai: krėslinis keturvietis, tempiamas „bugelinis“ bei juostiniai. Pradedantiesiems pasikelti keltuvu padės kvalifikuoti instruktoriai. Šiltojoje „Snow Arena“ zonoje įrengtas keturių lygių pramogų parkas vaikams nuo 3 iki 12 metų. Išsamesnė informacija čia.

Друскининкайская Snow Arena

Jaunimas, mėgstantis aktyvų sportą neaplenks Druskininkų „ONE “ nuotykių parko. Tai nuotykių parkas Druskininkuose su įspūdingu skrydžiu per Nemuną, įsikūręs šalia Druskininkų vandens parko.

Tai laipynės arba dar vadinamos karstynės. Ten reikia ištvermės ir jėgos, taip pat ir drąsos. Ten reikia sportinio azarto ir greitos reakcijos.  Nuotykių parkas susideda iš kelių trasų medžiuose įvairiame aukštyje su originaliais pavadinimais pagal sunkumą, kurios skirstomos spalvomis.

Nuotykių parko atributas – skrydis lynu per Nemuną. Daugiau informacijos čia.

Парк приключений One Adventure Park

Druskininkai yra tarptautinis ištisus metus veikiantis mineralinio vandens, purvo, ir klimato terapijos kurortas.

Šiuo metu kurorte veikia atnaujinta Druskininkų gydykla, 6 sanatorijos, 16 viešbučių nuo 2 iki 4 žvaigždučių, 11 svečių namų, 16 kaimo turizmo sodybų ir SPA kompleksai. Druskininkų senamiestis paskelbtas urbanistiniu draustiniu.

Mieste yra daug pasivaikščiojimo takų, keli dviračių maršrutai vedantys į  etnografinius Švendubrės ir kitus kaimus bei prie mistinio Raigardo slėnio.

спа-отели Друскининкай

SPA procedūros Druskininkuose užtikrins geriausią poilsį kurorte. SPA centrų  Druskininkuose lankytojų laukia įvairūs kūno masažai: klasikiniai, gydomieji, atpalaiduojantys, anticeliulitiniai, su lavos akmenimis, limfodrenažiniai, medaus.

спа-программа

Įvairūs masažai padeda žmogui atgauti psichines ir fizines jėgas: malšina skausmą, mažina nervingumą, atpalaiduoja įsitempusius raumenis, sustingusius sąnarius, suteikia energijos, pagerėja nuotaika ir savijauta.

Комната масажа

Svečiai mėgstantys skaniai pavalgyti tikrai nustebs restoranų bei kavinių gausa. Tai tikrai nuostabu, nes Druskininkuose maisto atžvilgiu patenkins norus ir vaikai ir suaugę ir gurmanai ir lietuviškos virtuvės megėjai.

Ресторан Друскининкай

Vyksta Olimpinis centras Druskininkuose statybos. Objekto statyba suskirstyta į etapus. Jau šių metų rudenį bus atidaryta centro universali sporto salė su pagalbinėmis patalpomis. 2015-aisiais planuojama baigti 25 metrų 8 takų plaukimo baseino, dvikovinių sporto šakų salės, treniruoklių salės su pagalbinėmis patalpomis įrengimą. Visą objekto statybą planuojama baigti 2016-aisiais metais.

Спорт в Прибалтике

12 km nuo Druskininkų atidarytas golfo aikštynas. Tai pirmasis Lietuvoje škotiško stiliaus golfo aikštynas. Išskirtinis dėmesys skiriamas gamtai – ją buvo stengiamasi išsaugoti kuo natūralesnę, juolab, kad Dzūkijos kraštovaizdis čia itin dėkingas. 

гольф-клуб Друскининкая

Kiekvienais metais vis labiau populiarėja ekskursijos, pasiplaukiojimai ar pobuviai ant vandens. Iš miesto centro prieplaukos organizuojamos 1 - 3,5 val. ekskursijos į meilės salą, Liškiavą.

Holiday Boat Druskininkai

Liškiava - unikalus Dzūkijos nacionalinio parko kaimas. Liškiavoje aplankysite sakralinės architektūros ansamblį, Švč. Trejybės bažnyčią, liturginę ekspoziciją bažnyčios rūsiuose. Pamatysite piliakalnį, alkakalnį, mitologinį akmenį su "jaučio pėda", pasigrožėsite puikiu kraštovaizdžiu. Plaukdami laivu galėsite stebėti Nemuno krantus, pajusti Lietuvos gamtos grožį.

достопримечательность

Aplink Druskininkus viekia 16 aukšto lygio kaimo turizmo sodybų. Net ir vietiniai ar turitys nekilnojamąjį turtą Druskininkuose bent 1-2 kartus per metus stengiasi apsistoti vienoje iš jų, norint šiek tiek pailsėti nuo judesio ir skubėjimo.

агро туризм

Karštą vasaros dieną visi norintys paįvairinimui gali išsimaudyti viene iš šalia Druskninkų esančių ežerų. Visi jie randasi pušynuose, daug kur įrengti liepteliai, persirengimo kabinos. 8 km spinduliu apie Druskininkus jų yra penki.

где пожарить шашлык

Neatpažįstamai pasikeitęs Vijūnėlės parkas savo grožiu ir jaukumu itin traukia druskininkiečius ir kurorto svečius praleisti laisvalaikį ir tapo viena iš populiariausių aktyvaus poilsio vietų kurorte.

Vijuneles parkas

Parko teritorijoje atnaujinti bei naujai įrengti 4,5 km. ilgio dviračių takai, pastatyta 10 medinių lieptų, įrengti modernūs vieši tualetai, 2 dušai, sukurtos jaukios poilsio erdvės, vaikų žaidimo aikštelė.

Parkas Druskininkuose

Be to atnaujinti parko želdynai ir gėlynai, paplūdimys, gelbėjimo postas, įrengta tinklinio aikštelė, renovuoti seni bei pastatyti nauji šiuolaikiški suoliukai, itin derantys prie parko kraštovaizdžio.

фото друскининкай

Besidomintiems istrija siūloma aplankyti Grūto sovietinių skulptūrų parką-muziejų  įsikūrusį už 5 km. nuo Druskininkų. Ekspozicija skirta tam, kad Lietuvos žmonės, į šalį atvykstantys svečiai, taip pat ir ateities kartos turėtų galimybę pamatyti apnuogintą sovietinę ideologiją, daugelį dešimtmečių slėgusią ir žeidusią mūsų tautos dvasią. 

Mažieji parko lankytojai čia taip pat ras užsiėmimą. Žaidimų aikštelėje (sovietinių laikų lunaparkas) vaikams smagu pasisupti karuselėse ir įdomu pamėginti įsivaizduoti, kaip ir kokiuose atrakcionuose žaidė jų tėvai ar seneliai. 

музей советских скульптур

Druskininkuose nuo šių metų važinėja apžvalginis traukinukas. Kelionė traukinuku yra kaip alternatyva pasižvalgyti po vaizdingas apylinkes.

Specialiai šiai pramogai Druskininkuose planuojama įrengti dviračių taką palei Nemuną nuo Maironio gatvės pabaigos iki „Žvaigždžių orbitos“, netoli Druskininkų aerodromo bei specialų apžvalginį maršrutą.

живописные места Друскининкая

Mieste bus pastatytas pirmas Lietuvoje lynų keltuvas  kuriuo bus galima nusigauti iš miesto centro tiesiai į «Snow Arena» Keturios uždaros kabinos - gondolos, kuriose tilps po 10 žmonių, pakils į 45 metrų aukštį ir į stotelę prie slidinėjimo arenos kitame Nemuno krante perkels per 4 minutes. 

подъемники

Druskininkai jau planuoja įsirengti dar vieną uždarą areną - tik šį kartą tai bus savotiška jūros paplūdimio imitacija. 

Druskininkų paplūdimys po stogu niekuo nesiskirs nuo tikro paplūdimio, esančio prie Baltijos jūros. Čia bus įrengti ir mediniai takeliai, molas, iš pajūrio atvežtas smėlis bus nuolat šildomas. Paplūdimys veiks visus metus – žiemą statinį dengs stiklinis kupolas, o karštomis vasaros dienomis, kai švies saulė, kupolas atsivers.

пляж круглый год в Друскининкай

Druskininkus puošia nuostabi Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčia. XX amžiaus 3-iame dešimtmetyje tapo kurorto istorinio silueto dominante ir iki šiol yra vienintelė katalikiška šventykla mieste. Dinamiškų tūrių ir lakoniškos kompozicijos objektas stovi erdvioje, medžiais apsodintoje, netaisyklingo keturkampio plano teritorijoje, išvagotoje pėsčiųjų takais su poilsio zonomis (suoleliais).

Druskininku baznycia

Dar vienas Druskininkų pasididžiavimas Druskininkų stačiatikių cerkvė. Druskininkų stačiatikių medinė cerkvė – profesionalios architektūros pavyzdys, statyta remiantis mūrinių cerkvių pavyzdžiu. Jos formose ryškūs Rusijos cerkvių bruožai bei romantizmo ir istorizmo laikotarpiams būdingos detalės. 

Druskininkų cerkvė