KONTAKTAI

Andrius Jurkevičius
Tel.: +370 676 45000
El.paštas: aj@akcent.lt

Tarpininkavimo paslaugos išnuomojant, parduodant ir perkant nekilnojamąjį turtą. Daugiau, nei 350 nekilnojamojo turto sandorių per 15 metų. Suteiksiu Jums aukščiausios kokybės NT paslaugas, išskirtinį dėmesį ir profesionalų darbą su visais be išimties objektais.

Konsultacijos dėl būsimų projektų rengimo ir įgyvendinimo: koncepcijos sukūrimas, galimybių studijas, verslo planus. Padėjome ne vienam klientui sėkmingai įgyvendinti NT projektus įvairiuose NT segmentuose.

Nuomininkų paieška. Nuomos sutarčių ir jų pakeitimų, suderintomis su savininku sąlygomis, vykdymas bei rengimas. Patalpų paruošimas nuomai. Nuompinigių ir kitų paslaugų mokesčių apskaičiavimas bei sąskaitų pateikimas nuomininkams.
Andrius Zubavičius
Tel.: +370 650 14914
El.paštas: az@akcent.lt

Įgyvendinti klientų poreikius ir siekti maksimalaus rezultato padeda išskirtinis „Akcent City“ veiklos modelis, kurio pagrindas – atidus įsigilinimas į konkrečių nekilnojamojo turto objektų specifiką ir patirtis, sukaupta dirbant su šimtais klientų per daugiau nei 15 metų.
Mes itin gerbiame savo klientų konfidencialumą.

Aukštas vietinės rinkos žinių lygis, griežtas profesinių standartų laikymasis mums leidžia suteikti itin aukštos kokybės nekilnojamojo turto paslaugas.
Mums nesvarbu kaip konkretus objektas atsirado Jūsų žinioje – ar paveldėjote, ar gavote tai kaip dovaną ar tiesiog įsigijote, nesvarbu net ar tai Jūsų vienintelis objektas, ar jų kiekis yra reikšmingas, mums svarbu, kad jo turėjimas ir valdymas Jums nebūtų našta.

ŽEMĖLAPIS

MŪSŲ BIURAS

AKCENT CITY
Druskininkai, M. K. Čiurlionio g. 63
Telefonai:
+370 676 45000
+370 650 14914
El.paštas: aj@akcent.lt