Erdvus trijų kambarių butas su 2 balkonais Druskininkų centre

INFORMACIJA

Plotas 78 kv.m
Kambariai 3
Aukštas 1
Miegamieji 2
San.mazgai 1
Virtuvė No
Balkonas 2
Statybos metai 2007
Komunikacijos No
Šildymas reguliuojamas
Adresas Liepu 2A, Druskininkai
Sklypo plotas No
Kaina parduota
Parduodamas 78 kv.m. visiškai įrengtas 3-jų kambarių butas Liepų g., 1 aukšte. Butas parduodamas su baldais ir buitine technika, jam priklauso po namu įrengtas požeminis parkingas. Bute yra 2 dideli balkonai, iš kurių atsiveria puikus vaizdas. Kompleksas suprojektuotas taip, kad sudaromas privataus kiemo įvaizdis, visa teritorija apželdinta bei nuolat tvarkoma.
Kiemas yra skirtas tik pėstiesiems ir dviratininkams, tad jame vaikai galės žaisti nesibaimindami transporto priemonių. Netoliese tyvuliuoja Druskonio ežeras bei Vijūnėlės tvenkinys su sutvarkytu miesto pliažu, kur galėsite atsigaivinti karštą dieną po darbų. Aplink šiuos vandens telkinius įrengti nauji, tvarkingi dviračių bei pėsčiųjų takai.
Tai puiki vieta ir trokštantiems ramybės ir norintiems nenutolti nuo miesto pramogų. Visi šie buto bei jo vietos privalumai puikiai tiks tiek kasdieniam gyvenimui, tiek poilsiui.
Gamta ir grynas oras leis atsipalaiduoti nuo intensyvaus miesto tempo, mėgautis privatumu, nesirūpinti žaidžiančių vaikų saugumu.

VIETA

Erdvus trijų kambarių butas su 2 balkonais Druskininkų centre

NUOTRAUKOS

KONTAKTAI

Andrius Jurkevičius
Andrius Jurkevičius
+370 676 45000
El.Paštas: aj@akcent.lt