Paskutinis kotedžas šiame projekte Druskininkų centre

INFORMACIJA

Plotas 85
Kambariai 4
Aukštas 2 aukštai
Miegamieji 3
San.mazgai 2
Virtuvė sujungta su svetaine
Balkonas terasa
Statybos metai 2016
Komunikacijos Visos miesto komunikacijos
Šildymas Autonominis, oras - vanduo
Adresas Ožeškienės 1, Druskininkai
Sklypo plotas 2,2 aro
Kaina 110.000 €
Šiandien prestižinėje, Nemuno vingio iš trijų pusių apsuptoje Druskininkų miesto dalyje, jau statomi individualūs vienbučiai 4 kambarių namai, kiekvienas su atskiru kiemu. Nors šie kotedžai kyla beveik miesto centre, jie savo šeimininkus džiugins natūralios gamtos artumu.
Visai šalia oš brandus, ištisus metus žaliuojantis pušynas. Jo takeliai ne vieną suvilios pasivaikščioti ar pasivažinėti dviračiu ir pakvėpuoti sveikatingu oru, o netoliese įrengtas miesto paplūdimys su sporto aikštelėmis ir teniso kortais kvies vasarą poilsiauti tiek pasyvaus, tiek aktyvaus poilsio mėgėjus. Čia, vos daugiau nei už 100 m nuo statomų namų, gerėtis gamtos vaizdais masins nusidriekusių Nemuno pakrančių grožis. Ir visa tai mieste su visomis gyventojams teikiamomis infrastruktūros paslaugomis!
Nuo Druskininkuose statomų kotedžų taip pat patogiai bus pasiekiami pagrindiniai miesto traukos objektai. Nesunkiai pėsčiomis bus galima nueiti iki garsiojo Druskininkų vandens parko, mineralinio vandens gydyklų, SPA ir prekybos centrų, restoranų, kavinių, transporto stotelių, miesto kultūrinio gyvenimo židinių. Net įžymioji Sniego arena taip pat yra toje pačioje miesto pusėje ir, palyginti, gana arti. Beje, gyventojams bus malonu nueiti ramiai pasivaikščioti ir į netoliese, tarp Druskonio ežerėlio ir Vijūnėlės tvenkinio įsikūrusį Vijūnėlės parką. Jo vakarais jaukiai apšviestos erdvės ir takai tikrai visiems primins apie mūsų dienomis per darbus dažnokai pamirštamą romantiką.

Pagrindiniai pranašumai:
- Rami prestižinė vieta arti miesto centro ir gamtos
- Ekonomiškas autonominis šildymas
- Itin racionalus namo suplanavimas
- Patalpų aukštis – 3 m
- Kiemas su terasa
- Dvi automobilio stovėjimo aikštelės
- Prižiūrima tvarkinga aplinka

Dar vienas pranašumas, kuris akivaizdžiai sutaupys statomų kotedžų savininkams eksploatacinių išlaidų, yra labai gerai apgalvotas patalpų suplanavimas. Praktiškai beveik visas šių namų naudingasis plotas bus gyvenamasis, nes koridoriai ir laiptai užims tik minimalią dalį, tai yra, nebus bereikalingų kvadratų, kurių statyba ir eksploatacija papildomai kainuotų, o priežiūra ir valymas papildomai atimtų nemažai jėgų. Bet tai nereiškia, kadgyventojams trūks erdvės. Šiuose namuose kambariai bus aukštesni nei įprasta ‒ iki lubų 3 m, o svetainės pirmajame aukšte plotas sieks net 32 kv. m. Be to, erdvių patalpų pojūtį sustiprins daugiau natūralios šviesos, sklindančios per didelius langus.

VIETA

Paskutinis kotedžas šiame projekte Druskininkų centre

NUOTRAUKOS

KONTAKTAI

Andrius Jurkevičius
Andrius Jurkevičius
+370 676 45000
El.Paštas: aj@akcent.lt