KONTAKTAI

Andrius Jurkevičius
Tel.: +370 676 45000
El.paštas: aj@akcent.lt

Tarpininkavimo paslaugos išnuomojant, parduodant ir perkant nekilnojamąjį turtą. Daugiau, nei 250 nekilnojamojo turto sandorių per 9 metus. Suteiksiu Jums aukščiausios kokybės NT paslaugas, išskirtinį dėmesį ir profesionalų darbą su visais be išimties objektais.

Konsultacijos dėl būsimų projektų rengimo ir įgyvendinimo: koncepcijos sukūrimas, galimybių studijas, verslo planus. Padėjome ne vienam klientui sėkmingai įgyvendinti NT projektus įvairiuose NT segmentuose.

Nuomininkų paieška. Nuomos sutarčių ir jų pakeitimų, suderintomis su savininku sąlygomis, vykdymas bei rengimas. Patalpų paruošimas nuomai. Nuompinigių ir kitų paslaugų mokesčių apskaičiavimas bei sąskaitų pateikimas nuomininkams.
Reda Jurkevičienė
Tel.: +370 686 55347
El.paštas: reda@akcent.lt

Būsto įsigijimas yra vienas svarbiausių ir sunkiausių gyvenimo sprendimų, tai situacijos, kur reikia profesionalaus patarimo, patirties ar šalto proto. Todėl, mes padėsime įsigyti jį palankiausiomis sąlygomis bei užtikrinsime privatumą ir konfidencialumą.
Darbo patirtis nekilnojamojo turto srityje – 6 metai

Pagrindinės funkcijos
- Rinkos kainos nustatymas
- Nekilnojamojo turto dokumentų patikrinimas prieš sandorius
- Preliminarios pirkimo – pardavimo sutarties TEISINGAS parengimas
- Notarų biurų parinkimas, dokumentų sutvarkymas
- Dalyvavimas iki galutinio sandorio įvykdymo ir atsiskaitymo
Dovilė Svipienė
Tel.: +370 693 69233
El.paštas: dovile@akcent.lt

Aukštas vietinės rinkos žinių lygis, griežtas profesinių standartų laikymasis, leidžia suteikti itin aukštos kokybės nekilnojamojo turto paslaugas.
Mes padėsime įsigyti jį palankiausiomis sąlygomis, sutaupysime Jūsų laiką, bei užtikrinsime privatumą ir konfidencialumą.

Pagrindinės funkcijos:
1. atkakli nekilnojamojo turto objektų paieška (nuoma, pirkimas, pardavimas, investavimas);
2. rinkos kainos nustatymas / turto vertinimas, kliento atstovavimas, konsultavimas;
3. marketinginių projektų kūrimas;
4. profesionali pagalba įgyvendinant sandorius: sandorių dokumentacijos tvarkymas, finansavimo klausimų sprendimai;
Andrius Zubavičius
Tel.: +370 650 14914
El.paštas: az@akcent.lt

Įgyvendinti klientų poreikius ir siekti maksimalaus rezultato padeda išskirtinis „Akcent City“ veiklos modelis, kurio pagrindas – atidus įsigilinimas į konkrečių nekilnojamojo turto objektų specifiką ir patirtis, sukaupta dirbant su šimtais klientų per daugiau nei 9 metus.
Mes itin gerbiame savo klientų konfidencialumą.

Aukštas vietinės rinkos žinių lygis, griežtas profesinių standartų laikymasis mums leidžia suteikti itin aukštos kokybės nekilnojamojo turto paslaugas.
Mums nesvarbu kaip konkretus objektas atsirado Jūsų žinioje – ar paveldėjote, ar gavote tai kaip dovaną ar tiesiog įsigijote, nesvarbu net ar tai Jūsų vienintelis objektas, ar jų kiekis yra reikšmingas, mums svarbu, kad jo turėjimas ir valdymas Jums nebūtų našta.

ŽEMĖLAPIS

MŪSŲ BIURAS

AKCENT CITY
Druskininkai, M. K. Čiurlionio g. 63
Telefonai:
+370 676 45000
+370 650 14914
El.paštas: aj@akcent.lt